Co tam? Jak tam?

O hipokryzji wśród polskich podkasterów, chorobach psychicznych, wyprawie na koniec świata i jazzie.

W tym odcinku przede wszystkim mówię o podkasterze, który uchodzi za „guru” polskiego podkastingu i lubi powoływać się na regulaminy znanego serwisu społecznościowego. Jednak to nie przeszkadza mu w łamaniu polskiego i europejskiego prawa. Poza tym poruszam temat promowania depresji, siania paniki i fajnego filmu dokumentalnego. Na koniec, dla uspokojenia, proponuję dawkę dobrego jazzu.

Jak słuchać?

Podcast "Co tam? Jak Tam?" dostępny jest przez wszystkie popularne aplikacje do odtwarzania podcastów. Możesz go znaleźć i słuchać za darmo na Anchor, iTunes (Apple Podcast), Spotify, Google Podcasts, Overcast, Pocket Cast i innych portalach i aplikacjach podkastowych. Możesz też dodać do swojej aplikacji ten adres RSS.

Możesz też posłuchać w poniższym playerze 🙂
  1. Z tej grupy, do której cię nie przyjął – z pół roku temu mnie wywalił 😀 Napisał do mnie na priv, bym wystawił pozytywną ocenę jego kursowi podcastingu, o którym nie wiedziałem nawet że istnieje. Zwróciłem mu uwagę, że to trochę nieuczciwe, więc „zgodnie z regulaminem Facebooka był zmuszony mnie usunąć ze swojej grupy”. W sumie nic straconego nie zostało, są fajniejsze miejsca z lepszą atmosferą, no ale niesmak pozostał.

    1. Boli tylko, że człowiek uchodzący za wzór jest tak zakłamany. Ale walić to 🙂 Gdzie mogłem, tam o tym powiedziałem i trzeba robić swoje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak zamienić „przeprosiny” w reklamę, czyli ciąg dalszy podkasterskiej ściemy i czy wszyscy umrzemy.
Previous post
Jak zrobić podcast smartfonem, segregacja śmieci, nietolerancja i co zamiast F1.
Next post